Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2

  • 79 μ²
  • 3 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2 απέχει περίπου 2 χλμ. από το Πάρκο Μπουέν Ρετίρο και περίπου 15 λεπτά με τα πόδια από τα Βασιλικά Ανάκτορα της Μαδρίτης. Το διαμέρισμα απέχει περίπου 3 χλμ. από σταθμό τρένου Atocha και μόνο 400 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Conde Duque.

Οι επισκέπτες αυτού του καταλύματος έχουν πρόσβαση στον χώρο καθιστικού με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Επιπλέον, θα βρείτε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Για μεγαλύτερη άνεση, το κατάλυμα διαθέτει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 9 λεπτά με τα πόδια από την Gran Vía. Το κέντρο της πόλης απέχει 10 λεπτά με τα πόδια. Γύρω από το διαμέρισμα Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2 βρίσκονται μερικοί σταθμοί του μετρό, όπως San Bernardo που είναι σε απόσταση μόλις 550 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2
2 Bedrooms 2 Bathrooms Furnished - Malasana - Bright Stylish - Mintystay
Τιμή μόνο για κινητά

2 Bedrooms 2 Bathrooms Furnished - Malasana - Bright Stylish - Mintystay

17 μ από το κατάλυμα
USD 271 USD 244
ανά νύχτα
Home Malasana Gran Via
Τιμή μόνο για κινητά

Home Malasana Gran Via

25 μ από το κατάλυμα
Guestready - Your Urban Retreat In Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

Guestready - Your Urban Retreat In Madrid

6.7
Ευχάριστο 3 σχόλια
121 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1,3 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi στα δωμάτια

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςESFCNT00002810800018134000000000000000000000000000005
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2;
      Το διαμέρισμα Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2 βρίσκεται κοντά σε Γκραν Βία.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2 περιλαμβάνουν Πουέρτα ντελ Σολ, που απέχει 14 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2 θα είναι 100€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Wamma Bar & Restaurante και Sushita Cafe και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 79 μ².
    • Στο το διαμέρισμα Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2 υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, το διαμέρισμα Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2 διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    22 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    1,3 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Madrid A Tu Alcance Para 7, Travesia De Pozas 4 E2

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο